Konkurs Pamięć nieustająca dla gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych

partnerzy_konkursu

 

Szanowni Państwo!

Informujemy, że została uruchomiona strona internetowa w całości poświęcona konkursowi Pamięć nieustająca:

http://www.pamiecnieustajaca.pl

Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje związane z konkursem, terminy, aktualne informacje, zapisy archiwalne itd.

Tamże zaproszenie do udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu historyczno-artystycznego Pamięć nieustająca!

Prosimy o zgłaszanie się uczestników.

San Vittore del Lazio
Relacja z wyjazdu Laureatki tej wyjątkowej nagrody specjalnej w konkursie Pamięć nieustająca ufundowanej przez Radę Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, Aleksandry Fotek z Chełma, dostępna już na stronie www.pamiecnieustajaca.pl oraz na www.facebook.com/ostojaprzywisle wraz ze zdjęciami.
Zapraszamy!

 

Uroczysta Gala wręczenia nagród w Konkursie historyczno-literackim Pamięć nieustająca odbędzie się 09 listopada 2014 w Warszawie.
Zapraszamy

Druga edycja konkursu Pamięć nieustająca zakończona. Wszystkim uczestnikom kłaniamy się i dziękujemy.

Otrzymaliśmy wiele prac – wprawdzie rekord ilościowy z roku ubiegłego nie został pobity, za to w zgodnych opiniach Instancji Opiniodawców rozmaitość i ciężar gatunkowy opracowań były większe. To nas cieszy.

I tak do siedziby Fundacji we wsi Tarnów nad Wisłą wpływały najróżniejsze przesyłki.

Wyjawić ani tej wiadomości, ani co zawierały poszczególne przesyłki nie możemy z uwagi na tajemnicę, jaką objęta jest korespondencja. Na zdjęciu przykładowe prace plastyczne i albumowe. (fot. Iwona Makoć)

Przykładowe prace plastyczne i albumowe.
Przykładowe prace plastyczne i albumowe.

 

Trochę cierpliwości. Wszystkiego można będzie się dowiedzieć na uroczystej gali wręczenia nagród. Szczegółowy program prześlemy do szkół oraz umieścimy na naszych stronach internetowych. (fot. Iwona Makoć)